Субота, 24.08.2019, 10:09
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 2016 рік - Рік англійської мови в Україні

Одним із заходів, передбачених в рамках проведення Року англійської мови, є проведення конкурсів та фестивалів. 24 листопада учні 14-ти загальноосвітніх навчальних закладів нашого району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови „Гринвіч”. Однією з найчисельніших команд-учасників конкурсу є команда учнів 3-4 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів. 

  

Інформація про проект GoCamp 2017.

Святкуванню українських державних свят, вшануванню народних традицій приділяється дедалі більше уваги. На уроках англійської мови також вивчаються ці теми. Авжеж, ми горді зватися українцями, знаємо та плекаємо свою історію та культуру.  Та чи можна по-справжньому пишатися власними традиціями, не знаючи про звичаї інших? Люди по-різному ставляться до Геловіна. Але вивчаючи англійську мову, не можна залишатися осторонь цього яскравого свята. У ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Горохів Геловіну присвятили цілий день. Усі класи прикрасили свої класні приміщення гарбузами та іншими святковими атрибутами. Із самого ранку вчителі англійської мови Івашко О.І., Станішевська І.В. на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи, вчителем англійської мови Шкорупською А.Л., переодягнені у казкових містичних героїв, відвідали усі класні колективи та привітали зі святом. Учні 1-4 класів готували номери художньої самодіяльності, присвячені Геловіну, та святкові костюми. Школярі із радістю брали участь у підготовлених та проведених вчителями англійської мови конкурсах та вікторинах. Свято перетворилось у справжнє казкове дійство із нагородами та подарунками.  Усі присутні могли бачити щасливі та захоплені дитячі обличчя. Старшокласників та учнів середніх класів також не оминув Геловін. Вони готували тематичні виставки та презентації. Завершила дійство святкова геловінська дискотека.

  

Workshop "Motivation in the classroom" для вчителів англійської мови Горохівського району

У загальноосвітніх навчальних закладах Горохівського району, а саме у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (тренер Івашко О.І.) та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь (тренер Сізова І.В.) відбулися перші тренінги (у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін»), у яких брали участь вчителі англійської мови району. Тренінги були присвячені темі «Роль мотивації у навчанні англійської мови». 

Мета даних тренінгів – підготовка вчителів до викладання іноземної мови згідно із сучасною методикою, ознайомлення педагогів із різними видами діяльності, які можуть мотивувати учнів до вивчення англійської мови. Під час занять обговорювались та аналізувалися якості мотивованого вчителя та учня, способи створення мотиваційної атмосфери в класі, елементи та стратегії успішного уроку.

Робота учасників в парах та групах сприяла створенню успішної атмосфери. Кожний  вчитель мав право на власну думку. Кожний вид діяльності, кожне завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання та знаходилися відповіді.  Цікавими  для учасників були способи групування та  перегрупування, види діяльності для релаксації. Учасники тренінгів формулювали ідеальну модель вчителя, визначали ті позитивні якості, які мотивують учнів до вивчення англійської мови, розглядали стратегію мотиваційного уроку та важливість учнівських відгуків.

Для  майбутніх тренерів Івашко О.І. та Сізової І.В. це був унікальний досвід: вперше у ролі тренера, вперше методичний захід проводився виключно англійською мовою, вперше застосовувались ті методики, яких навчали на тренінгах у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін».

   

У виконання заходів, спрямованих на популяризацію англійської мови, в рамках оголошеного Президентом України Року англійської мови в Україні, активно включились загальноосвітні навчальні заклади району. Так, з 15 по 19 лютого у ЗОШ І-ІІІ ст. м.Берестечко проводився Тиждень англійської мови. Згідно з програмою тижня, учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків та стінгазет. Школярі переглянули англомовні мультфільми та цікаві відео про Британію. Із захопленням спостерігали за пригодами Червоної Шапочки на шкільній сцені. Незвичайним та пізнавальним було спілкування англійською мовою з представником Корпусу Миру Деніелом Шауером, який був запрошений на свято. Під час бесіди учні школи демонстрували хороший рівень володіння англійською мовою, що дало змогу обмінятись інформацією про школу, рідне місто, України та США. Підсумком Тижня англійської мови було вручення грамот за найкращий малюнок, газету, плакат, рекламу та листівку до Дня Святого Валентина. Впродовж Тижня у школі панував піднесений настрій та почуття колективізму, взаємодопомоги. Усі бажали один одному та рідній Україні миру та добробуту англійською мовою.

    

19 лютого 2016 року на базі ЗОШ І ст. с. Терешківці відбулося засідання №32 школи  молодих та малодосвідчених вчителів.

 На занятті порушувались питання: Організація роботи з творчо-обдарованими дітьми на уроках англійської мови/юМотивація навчальної діяльності учнів на уроках англійської мови.

Слухачі школи молодого педагога відвідали підсумковий урок у першому класі вчителя Шваєвської Б.Б. Урок був проведений у вигляді гри-подорожі до Чарівної Країни. Учні на уроці не лише сприймали матеріал, але і брали активну участь у його засвоєнні. На уроці панував піднесений настрій. В результаті усі отримали радісне відчуття успіху.

Після проведеного самоаналізу уроку та обміну думками слухачі школи обговорювали план заходів у рамках Року англійської мови в Україні.

  

05 січня 2016 року на базі НВК „ ЗОШ 1-111 ст.–гімназія” м. Горохів відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови щодо організаційних питань впровадження англійської мови в Україні на виконання Указу Президента України від 16.11.2015 року №641  „Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні”. Вчителі іноземної мови мали можливість ознайомитись із основними програмами та проектами „GoGlobal”,засновником якої є народний депутат України Мустафа Найем; „eTwinning Plus”, „Erasmus+”, „Cinema Speaking”, „Вчителі англійської мови – агенти змін” та ін.) мета яких полягає у тому, щоб кожен українець у місті чи селі володів англійською мовою. 

  

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», розпорядження обласної державної адміністрації від 28.12.2015 № 592 „Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови в області, в рамках Року  англійської мови”, розпорядження Горохівської райдержадміністрації від 30.12.2015р. № 381, враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню в районі для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку в рамках роботи районного методичного об’єднання до уваги вчителів було представлено План заходів відділу освіти, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Указ Президента України про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні.

План заходів в рамках Року англійської мови.

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Безкоштовний хостинг uCoz