Субота, 24.08.2019, 11:19
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 БДЮТ м.Берестечка
  Будинок дитячої та юнацької творчості м.Берестечка

БДЮТ м. Берестечка є юридичною особою, має печатку із зображенням герба України, штамп, ідентифікаційний код, розрахункові рахунки в банківських установах, органах державного казначейства, самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України, та власним Статутом.

 

БДЮТ м. Берестечка здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час.

БДЮТ проводить навчально – виховну, інформаційно – методичну, організаційно – масову, навчально – тренувальну та спортивну роботу.

    

Заклад працює за річним планом роботи, затвердженим начальником відділу освіти і науки Горохівської районної держадміністрації.

Навчально – виховний процес здійснюється за типовими навчальними планами та програмами.

БДЮТ сьогодні – це 11 гуртків, 22 групи, в яких займаються 400 учнів.

  

У закладі працює 9 педагогів.

1 ставка – директор

0.5 ставки – методист

6 керівників по 12 годин

1 сумісник – 9 годин

Комплектування гурткових груп здійснюється у період з 1 до 15 вересня. Середня наповнюваність гуртків становить, як правило 10-15 вихованців.

Керівники гуртків стараються доповнювати, поглиблювати, розширювати вплив сім’ї та школи, задовольняти індивідуальні запити дітей та підлітків, стимулювати розвиток їхніх нахилів та здібностей. Все це сприяє духовному, інтелектуальному й фізичному вдосконаленню, що відбувається в емоційно-привабливій сфері неформального спілкування.

Різноманітність форм і методів роботи закладу, поєднання масової, групової й індивідуальної діяльності – все це зумовлює формування ціннісних і моральних орієнтацій.

Керівники створюють сприятливі умови емоційно–психологічної захищеності і душевного комфорту, що дає змогу дітям не лише розумно проводити свій час, а й раціонально реалізувати їх потреби в позитивних емоціях радості, доброзичливості, успіху, вдячності, соціальної значущості, добиватися самоутвердження, новизни вражень, розширення пізнавального світогляду та сфери спілкування.

Відродженню  української національної культури, традицій сприяє мережа гуртків декоративно – ужиткового мистецтва: зразкова студія «Дивосвіт», гурток «Фітодизайн», «Чарівний бісер», «Умілі руки».

Гуртки естетичного напрямку працюють над розвитком талантів у дітей, сприяють духовному вдосконаленню, творчому розвитку.

Гурток «Екологи – краєзнавці» вчить дбайливому відношенню до природи, любові до рідного краю.

Гуртки технічного напрямку дають навики і вміння майстерності, перші поняття про трудові професії.

Педагогічний колектив закладу старається працювати в тісному контакті зі школою, бо лише розумне поєднання шкільної і позашкільної виховної стратегії означають початок якісно нового, цілісного підходу до виховання  дітей.

Кожен керівник нашого закладу взяв за основу у своїй роботі слова Яна Корчака : «виховання дітей – це не втішна розвага, а завдання, яке потребує капіталовкладень – важких переживань, зусиль, безсонних ночей і багато , багато думок».

І якщо ми хочемо наблизитись до дитини, то мусимо скинути з себе нажиту «дорослість», бо нашим вихованцям потрібна не опіка, а духовна підтримка.

Тому весь навчальний процес у закладі планується тільки з урахуванням захоплень і здібностей дітей та підлітків на основі спільної творчої праці дітей, педагогів, батьків.

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Безкоштовний хостинг uCoz