Субота, 24.08.2019, 10:47
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 КДЮСШ м.Горохів
 Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м.Горохів

     Горохівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа відкрита у 1970 році. Це, в першу чергу, школа виховання визначних спортсменів Заслуженого тренера України Олександра Миколайовича Баламута. Чотирнадцять разів його вихованці ставали чемпіонами України в першостях ЦСК „Колос”. У 1970 році, виступаючи за збірну команду України на І Всесоюзних сільських іграх, вони завоювали золото. Олександром Баламутом було підготовлено 10 майстрів спорту СРСР. На рахунку гандболістів, вихованих і загартованих ним, був цілий ряд перемог і в міжнародних зустрічах, у тому числі над командами Польщі, Румунії, Чехословаччини та іншими. 
     Тривалий період Горохів називали гандбольною столицею України. „Від гандбольної столиці – до примноження славних спортивних традицій„ – під таким девізом протягом останніх років здійснюється робота в галузі фізичної культури і спорту. В цьому напрямку було вжито ряд заходів насамперед для відновлення, зміцнення та розширення матеріально-технічної бази. Районна рада і райдержадміністрація виділили значні кошти на розвиток спорту. Згідно рішення Горохівської районної ради від 16.07.2003 року №8/7 про надання дозволу на реконструкцію частини приміщення кінотеатру „Волинь” під спортивно-оздоровчий комплекс, розпорядженням Горохівської районної державної адміністрації від 10 вересня 2003 року „Про  передачу частини приміщення кінотеатру під спортивну школу” проведена реконструкція приміщення. 14 червня 2004 року школа введена в дію. Тут створено прекрасні умови для занять багатьма видами спорту, фізичного і культурного виховання дітей та молоді.

     Для організації навчально-тренувального процесу в школі є спортивний зал, зал для занять боксом, зал для загально-розвиваючих вправ. 

   

     В приміщенні школи є 2 роздягалки, 5 душових, 2 санітарих вузла, а також інвентарна для зберігання спортивного інвентаря. Для тренерів-викладачів облаштована тренерська кімната, де вони працюють з навчально-методичною літературою, з навчальними документами.     

     Дві  літні  гандбольні  площадки  розміром  42 х 22 кв/м. Одна із них, із  штучним  покриттям, де  проводяться  заняття  в  літній  період, як з гандболу, так і з футболу.  З листопада  2006 року  відкритай  майданчик  загальної  фізичної  підготовки (12 тренажерів), які  знаходяться  біля  спортивної  школи.   Заняття з футболу, легкої атлетики  в  літній  період  проводяться  на  місцевому  стадіоні „Колос”,  де  є  одне  велике  футбольне  поле  і  чотири міні-поля, одне із яких з штучним покриттям,  чотири  бігові доріжки.  Крім  міста Горохова  навчально-тренувальні заняття  проводяться  на спортивній  базі Шклинської, Скобелківської, Борочинської, Угринівської, Журавниківської, Сілецької загальноосвітніх шкіл.

 

    На даний час головним завданням КДЮСШ є виконання напрямків Державної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2007-2011 роки через зміц нення здоровя дітей засобами фізичної культури та спорту, розвиток їх здібностей в обраному виді спорту, шлях до здорового способу життя, гармонійний розвиток особистості.

     Заняття у школі проводять 9 тренерів-викладачів, які мають вищу спеціальну освіту,  з  них - два  майстри спорту України міжнародного класу, один  - майстер спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, один - тренер викладач з вищою категорією, один - з першою  та чотири - з другою категорією,   добре обізнані як теоретично, так і практично.

    В своїй повсякденній роботі тренерсько-викладацький склад працює над подальшим розвитком, збільшенням кількості навчальних груп, пошуком перспективних спортсменів, підготовкою спортсменів-розрядників, кандидатів і членів збірних команд області.


Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Безкоштовний хостинг uCoz