Неділя, 25.03.2018, 06:35
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Main » 2014 » Квітень » 1 » квітень 2014
12:10
квітень 2014

30 квітня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. м.Берестечко проведено семінар-навчання резерву директорів шкіл. На семінарі вивчалось важливе питання в діяльності навчальних закладів – атестація педагогів. Досвідом роботи по даному питанню поділилися директор школи Мороз Н.Д. і практичний психолог Левчук  В.Ф. Учасники навчання переглянули фрагмент підсумкового засідання атестаційної комісії школи. З основними положеннями Закону України „Про відпустки”, виконанням його у ЗНЗ району виступила методист відділу освіти Патлач В.Ф.

 

Науково-практична конференція „Розвиток України очима молоді: суспільні та природничі аспекти”

Інтенсивний розвиток країни сьогодні потребує докорінних змін та удосконалення чи не усіх сфер суспільного життя. Важливим сегментом цих трансформацій є поширення якісної освіти та збагачення наукового середовища молодими, креативними, талановитими особистостями, які здатні по-новому бачити світ, шукати вирішення багатьох проблем та в перспективі брати на себе відповідальність щодо їх ефективного вирішення. Саме з цією метою, 29 квітня 2014 року, у рамках науково-практичної конференції «Розвиток України очима молоді: суспільні та природничі аспекти» між навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» м.Горохів, Волинської області та Тернопільським національним економічним університетом було укладено договір про співпрацю. Метою цього заходу є консолідація науково-педагогічного потенціалу, обмін досвідом щодо впровадження освітньої діяльності, проведення науково-практичних досліджень, виробничих практик, розробки навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації педагогів. У роботі конференції брали участь представники Східноєвропейського національного університету ім.Л.Українки, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.Гжицького, Тернопільського національного економічного університету, Горохівського коледжу ЛНАУ, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів та НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" с.Підгайці Луцького району.

Науково-практична конференція «Розвиток України очима молоді: суспільні та практичні аспекти» Науково-практична конференція «Розвиток України очима молоді: суспільні та практичні аспекти» Науково-практична конференція «Розвиток України очима молоді: суспільні та практичні аспекти»

З метою подальшого розвитку вокально-хорового, музичного, хореографічного, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, залучення учнівської молоді до першоджерел національної культури, відродження, збереження, розвитку народних ремесел та промислів, формування естетичного смаку у підростаючого покоління 29 квітня 2014 року  був проведений районний фестиваль дитячої творчості: виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва і заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності шкіл, позашкільних навчальних закладів району. Виставка декоративно-прикладного мистецтва засвідчила, що керівники гуртків, вчителі трудового навчання проводять значну роботу з метою популяризації та залучення учнівської молоді до національної культури. На виставці були представлені роботи за такими розділами: художня вишивка, художнє бісерування, народне ткацтво, художня обробка дерева, паперопластика, гончарство, писанкарство, народна лялька, вироби з природного матеріалу, ниткова графіка, сінопластика, образотворче мистецтво, в’язання гачком. У виставці взяли участь 43 ЗНЗ та 2 ПНЗ.

У заключному концерті учнівської художньої самодіяльності шкіл і позашкільних закладів взяли участь 26 кращих колективів і окремих виконавців. 

 

25 квітня 2014 року у залі БДЮТ м.Горохів було проведено районне свято молодих педагогів під девізом: „Дерзання, пошук, творчість молодих”. Це підсумок районного конкурсу „Шукаємо молоді педагогічні таланти”, ініційованого відділом освіти і райкомом профспілки працівників освіти і науки.  Учасники конкурсу, а це 13 молодих педагогів, протягом березня-квітня 2014 року змагалися у написанні твору „Мій перший рік у школі”, проводили урок, робили презентацію „Я – учитель”, „Мій навчальний заклад”, демонстрували світ своїх захоплень. Ведуча свята, голова райкому профспілки працівників освіти і науки  Карп’як Є.В. адресувала кожному учаснику теплі і щирі слова, побажання. Разом із завідувачем райметодкабінету  Вітинською О.Ф. вони оголошували підсумки кожного етапу конкурсу. За рішенням журі кращим уроком було визнано урок Пограничної Ю.В., вчителя ЗОШ №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів; кращі твори – у Лазар Н.П. (Охлопів), Смаль Ю.В. (Печихвости), Коновалець І.В. (Мерва). Найцікавіші презентації у Сокальської Л.М. (Озерці), Скорбатюк І.О. (Берестечко). Найбагатший світ захоплень у Пріщенко О.В. (Квасів), Пограничної Ю.В. (ЗОШ №1), Комарик В.А. (Мирків). Усі учасники конкурсу отримали матеріальні винагороди від райкому профспілки, подарунки. Гарний настрій для присутніх дарував музичний керівник БДЮТ м.Горохів Гриб Т.В. 

Пам'ятка на допомогу дитячим закладам оздоровлення та відпочинку щодо вимог контролюючих органів до функціонування дитячих таборів під час проведення літньої оздоровчої кампанії.

23 квітня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Вільхівка відбувся семінар-практикум для вчителів предмета Захист Вітчизни.  Учасники семінару відвідали уроки в 11 класі у вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче Швейгера Р.В. на тему: „Силові прийоми і рух без зброї” та вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Вільхівка Грищука М.В. на тему: „Збройні сили України в міжнародній діяльності”. Підсумки семінару підвів головний спеціаліст відділу освіти Юрчук В.М.

15 квітня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка відбувся проблемний семінар-практикум для вчителів математики „Використання інтерактивних технологій навчання на уроках математики”. Учитель математики Чучман Л.П. поділилася досвідом роботи з питань викладання математики в класах гуманітарного профілю. Учасники семінару відвідали урок математики в 11 класі на тему: „Об’єм циліндра”. Учитель Матвіюк С.І. поділилась досвідом роботи з питань викладання математики в 5 класі за новими Державними стандартами. Відвідано було урок у 5 класі на тему: „Знаходження відсотків від числа”. Головний спеціаліст відділу освіти Ничипорук Т.І. ознайомила присутніх з Порядком закінчення навчального року та проведення ДПА з математики у 2013-2014 н.р.; про підготовку до ЗНО-2014 з математики.

 

11 квітня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Зелене був проведений семінар-практикум директорів ЗНЗ на тему: „Особливості інноваційної діяльності сільської малокомплектної школи”.  До уваги учасників семінару був запропонований відеофільм про історію закладу, основні напрямки організації навчально-виховного процесу. Досвідом роботи з питань інноваційної діяльності ділився директор школи Шелест О.С. Учасники семінару відвідали уроки у вчителів Залевської В.В., Білошевич Л.В., Пасічник Р.І., Олійник Г.С., Мартинюк Н.В., Острея О.В.; ознайомилися з головними принципами побудови кваліметричної моделі діяльності вчителя та з особливостями моніторингових досліджень в умовах інноваційної діяльності ЗНЗ. Педагогічний і учнівський колективи презентували фрагмент виховного заходу „З духовних джерел”. У роботі семінару взяв участь голова Горохівської РДА Годлевський С.С., начальник відділу освіти Білик В.І.    

  

10 квітня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Горішнє відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з питань викладання предмета. Учасники семінару відвідали уроки інформатики у 2 класі  (вч.Гарасимець Г.Г.) на тему „Наш вернісаж. Створення віртуальної виставки власних малюнків” та в 5 класі (вч.Ковальчук Т.П.) на тему „Фотоальбом”. Учителі інформатики  поділились досвідом роботи по викладанню інформатики в 2 та 5 класах. Головний спеціаліст відділу освіти Ничипорук Т.І. наголосила про проведення у школах Днів безпечного Інтернету; про хід виконання програми факультативів, курсів за вибором з інформатики. Проведено круглий стіл про підсумки роботи шкіл з питань інформатизації та вироблено завдання на новий навчальний рік. Відвідано у навчальному закладі музей „Хліба”.

10 квітня 2014 року був проведений районний семінар вчителів біології з проблеми виховання екологічної культури школярів через впровадження різних форм природоохоронної роботи.  З глибоким аналізом стану організації і проведення еколого-натуралістичної, природоохоронної та дослідницької роботи в школах району виступила завідувач райметодкабінету Вітинська О.Ф. Методичні рекомендації щодо зовнішнього озеленення навчального закладу надала методист обласного еколого-натуралістичного центру Мартинюк Л.А. Цікавою була презентація проекту  „Парад квітів біля школи” Медляк М.В., вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бужани. Особливості викладання біології відповідно до нових Державних стандартів у 6 класі наступного навчального року проаналізувала Рафалович Г.Ф., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с.Ощів. Перед учасниками семінару виступив екологічний колектив „Еконадія” (кер.Киричук О.Р., Шеренговська Н.Є.) ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Горохів, переможець (ІІ місце) обласного конкурсу екологічних колективів.

Views: 309 | Added by: Neznayka | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Безкоштовний хостинг uCoz