Неділя, 25.03.2018, 06:33
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Main » 2014 » Листопад » 30 » листопад 2014
17:46
листопад 2014
29 листопада 2014 року на базі ЗОШ НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбулася районна олімпіада з інформатики. Найкращих результати показали учні НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів: Мудрак А. (10 кл.), Фесюк П. (8 кл.), Марадевич П. (9 кл.), Захарчук К. (11 кл.) (вч.Давидюк В.С.). Наймолодшим учасником олімпіади був учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Лемешів Поліщук С. (6 кл.) (вч.Кулай В.С.).

 

28 листопада 2014 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Галичани відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики ЗОШ І-ІІ ст. з питань методики викладання інформатики в 2 та 6 класах. Присутні на семінарі вчителі мали можливість відвідати урок у 2 класі (вч.Галущак О.Р.) з теми: „Клавіатура. Робота з клавіатурним тренажером” та в 6 класі (вч.Холонівець О.І.) з теми „Операції над об’єктами та групами об’єктів файлової системи”. Головний спеціаліст Ничипорук Т.І. акцентувала увагу на проведенні практичних робіт у 6 класі.

27 листопада 2014 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбувся районний семінар-практикум керівників шкіл на тему: „Управління розвитком навчального закладу як ефективний інструмент в створенні інноваційного освітнього середовища”. Семінар відкрив начальник відділу освіти Горохівської РДА  Білик В.І. Візитну картку закладу „Школа – сузір’я дитячих знань, мрій і сподівань” зробив директор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів Зінчук В.В. Він виступив з питанням „Реалії та перспективи розширення інноваційного освітнього середовища навчального закладу”. З діяльністю педагогічного колективу в умовах дослідно-експериментальної роботи ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Банера З.А. Учасники семінару побували на відкритих уроках, на яких вчителі поділилися досвідом формування інтелектуально-пізнавальної компетентності школярів в умовах інноваційного освітнього середовища, відвідали виставку декоративно-ужиткового мистецтва „Містечко майстрів”. Цікавим і пізнавальним було практичне заняття (майстер-клас) з розвитку творчих та дослідницьких умінь і навичок школярів; побували на засіданні психолого-педагогічного імідж-клубу для батьків з питання підтримки та розвитку дитячої обдарованості (практичний психолог Бочковський В.Д.). Дирекція школи презентувала питання співпраці навчального закладу з вищими навчальними закладами у напрямку формування конкурентно-спроможного випускника школи. Підсумки семінару підвела завідувач райметодкабінетом Вітинська О.Ф.

 

25 листопада 2014 року у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва проведено засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів і практичних психологів „Тренінг як інноваційна психолого-педагогічна технологія у професійній підготовці молоді”. Соціальним педагогом і практичним психологом школи Мамчиць І.О. було проведено тренінгові заняття для учнів 9 класу та їх батьків „Вибір професії – справа дитини?!” та профорієнтаційна гра для учнів 11 класу „Вперед у майбутнє!” . Підсумок роботи методичного об’єднання зробила методист психологічної служби відділу освіти Лич С.П. 

 

25 листопада 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перемиль відбувся випереджувальний семінар вчителів початкових класів на тему: „Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики”. Семінар відкрила і ознайомила із планом роботи методист відділу освіти Горохівської РДА Власюк Н.М.  Навчальний заклад презентувала директор школи Пушкар Т.Г. Учасники семінару побували у творчій лабораторії учителя початкових класів Пасічник Л.І. та Юзькової О.А. Доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук Трачук Т.В. провела майстер-клас на тему: „Розв’язування задач геометричного змісту. Розрізання прямокутника на частини”. Підсумок семінару підвела методист відділ освіти Горохівської РДА Власюк Н.М.  

 

З метою здійснення профорієнтаційної роботи щодо вступу у вищі навчальні заклади випускників ЗНЗ району 21 листопада 2014 року в м.Горохів на базі БДЮТ був проведений ярмарок професій. На ярмарок запрошувались учні випускних класів ЗНЗ району  (110 учнів), класні керівники. На зустріч з учнями прибули викладачі із 19 ВНЗ ІII-IV та І-ІІ рівні акредитації та спеціаліст Центру зайнятості. У роботі ярмарку професій брав участь начальник відділу освіти Білик В.І. Викладачі ВНЗ надали максимальну інформацію для учнів про умови вступу, навчання та проживання, організацію дозвілля у навчальних закладах, розкрили перспективи навчання. Учні одержали інформаційні матеріали.

 

18 і 21 листопада 2014 року згідно Положення про проведення XV Спортивних ігор школярів району було проведено районні спортивні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів. В зональних змаганнях приймали участь близько 160 учнів. До фіналу увійшли команди ЗОШ І-ІІ ст. с.Борисковичі, с.Зелене, с.Рачин, с.Квасів, с.Лемешів, с.Пустомити та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче, с.Брани, с.Угринів, с.Перемиль, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів. Фінальні змагання проходили в спортзалі ЗОШ с.Лобачівка. Чемпіонами району серед шкіл І-ІІІ ст. стала команда ЗОШ  с.Перемиль (вч.Денисюк О.Д.), ІІ місце - за командою НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (Хамула О.В.), ІІІ місце – с.Брани (Ковальчук В.О.). Першість серед шкіл І-ІІ ст. виборола команда ЗОШ м.Лемешів (вч.Гірук С.І.), ІІ місце – ЗОШ с.Квасів (вч.Янюк В.О.), ІІІ місце – с.Пустомити (Типа В.М.). Команди нагороджені грамотами та кубками відділу освіти райдержадміністрації.

 

18 листопада 2014 року у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва проведено засідання семінару-практикуму „Шляхи усунення формалізму в знаннях учнів з хімії”. Педагоги відвідали урок на тему: „Швидкість хімічної реакції, залежність швидкості реакції від різних чинників”, експрес-шоу „Хімія – наука-чарівниця”, які майстерно провела вчитель цієї школи Джигирей Н.Л.  До уваги педагогів були презентовані екологічні проекти (вч.Іващук Л.А.). Завідувач РМК Вітинська О.Ф. наголосила про особливості ЗНО з хімії у 2015 році, про підготовку до районної олімпіади з предмета. Був ефективно проведений практикум з розв’язування розрахункових задач (вч.Кіричук Р.О.).

 

14 листопада 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці відбувся семінар-практикум для вчителів математики на тему: „Впровадження інноваційних форм і методів навчання математики як ефективного засобу формування ключових компетенцій учнів”. Учителі математики Кальчевська З.М., Калинюшко В.В. поділились досвідом роботи про доцільність та ефективність використання ІКТ. Головним спеціалістом відділу освіти Ничипорук Т.І. зроблено аналіз проходження ЗНО-2014 з математики випускниками району та ознайомлено з програмою з математики на ЗНО-2015, підготовкою до пробного тестування.

 

11 листопада 2014 року відбувся семінар-навчання для заступників директорів з навчально-виховної роботи, яку відкрила завідувач райметодкабінетом Вітинська О.Ф. На семінарі розглянуто питання процедури визначення та представлення результатів ЗНО, робота зі статистичними матеріалами. Головним спеціалістом відділу освіти Ничипорук Т.І. зроблено аналіз результатів ЗНО-2014 випускників району, ознайомлено присутніх з порядком та особливостями ЗНО-2015, використання результатів ЗНО як ДПА.

 

11 листопада 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Бужани  був проведений семінар шкільних бібліотекарів. Директор школи М.А.Волянюк ознайомила учасників семінару з результатами роботи навчального закладу. Бібліотекар школи Т.Є.Крук поділилась досвідом роботи з теми «Впровадження активних форм роботи у вихованні інтересу до читання». Учасники семінару відвідали виховний захід «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій  народ!» та інтелектуальну гру «О слово рідне, хто без тебе я!»; ознайомились із творчими доробками працівників школи та її випускників. Підсумки семінару підвела методист відділу освіти Г.М.Грінченко.

 

6 листопада 2014 року у БДЮТ м.Горохів відбулися урочистості з нагоди відкриття І етапу ХV Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика. Свято відкрила в.о.начальника відділу освіти Ничипорук Т.І. З вітальним словом звернувся голова Горохівської РДА Годлевський С.С. Слова благословення до учасників свята прозвучали з вуст благочинного Горохівського деканату, протоієрея о.Андрія. Методист відділу освіти  Мартинюк Л.В. розповіла про досягнення учителів району щодо розвитку і функціонування української мови як державної. Кращі вчителі за утвердження статусу української мови як державної були нагороджені грамотами відділу освіти. Голова сектору у справах молоді і спорту райдержадміністрації Лавренюк О.В. нагородила подарунками переможців і призерів олімпіад і мовно-літературних конкурсів. Вихованці БДЮТ подарували учасникам урочистостей святковий концерт.

 

Views: 325 | Added by: Neznayka | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Безкоштовний хостинг uCoz