Неділя, 25.03.2018, 06:34
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Main » 2014 » Лютий » 28 » лютий 2014 року
11:07
лютий 2014 року

Державна атестація навчальних закладів Горохівського району

Відповідно до Витягу з протоколу спільного засідання Волинської регіональної експертної ради і секції з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти №59 від 04.03.2014 року, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 06.03.2014 року №110 „Про атестацію та ліцензування навчальних закладів області” ВСТАНОВЛЕНО

достатній рівень освітньої діяльності й результативності навчально-виховного процесу та вважати атестованим терміном на 10 років загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня с.Новосілки Горохівського району, загальноосвітню школу І-ІІ ступеня с.Бережанка Горохівського району, загальноосвітню школу І ступеня с.Цегів Горохівського району.

 

27 лютого 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. м.Берестечко відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з питань методики викладання предмета. На семінарі обговорювалося питання викладання інформатики у 2 та 5 класах за новими Державними стандартами. Учасники семінару відвідали урок у 5 класі, після якого вчитель інформатики Ковальчук В.О. поділився досвідом з питань викладання даного предмета та провів позакласний захід з учнями 9 класу „Морський бій”. Учениця 11 класу Левчук Іванна презентувала свої досягнення з інформатики (зокрема, роботу в секції МАН). Психологом школи Левчук В.Ф. проведено психологічне розвантаження для учасників семінару. Головний спеціаліст відділу освіти Ничипорук Т.І. підбила підсумки участі учнів у районних олімпіадах, конкурсах та ознайомила з листом МОН України щодо порядку закінчення навчального року та проведення ДПА з інформатики у 2013-2014 н.р.

 

25 лютого 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь відбувся районний семінар для педагогів індивідуальної форми навчання „Теорія і практика соціалізації осіб із порушенням опорно-рухового апарату та способи активізації її пізнавальної діяльності”. У семінарі взяли участь: Лич С.П. (завідувач районної ПМПК), Власюк С.М. (директор ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь), Грищук А.Ф. (заступник директора з навчально-виховної роботи), Ковальчук М.М. (вчитель образотворчого мистецтва), Хужаназарова І.М. (вчитель-вихователь інклюзивного навчання).

17, 20 лютого 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Горохів та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь відбулося виїзне засідання обласної ПМПК, на якому обстежувалися діти, які потребують корекції розумового та (або) фізичного розвитку, з метою організації відповідної форми навчання у 2014/2015 н.р.  

18 лютого 2014 р. відбулося розширене засідання колегії. На засідання запрошувалися керівники навчальних закладів району, відповідальні за керівництво школами І-го ступеня, завідувачі дошкільними навчальними закладами, директори Будинків дитячої та юнацької творчості. У роботі колегії брав участь заступник голови райдержадміністрації В.Д.Бочковський. З доповіддю „Про результативність роботи навчальних закладів району у 2013 році та завдання щодо реалізації освітньої політики в регіоні на 2014 рік” виступив начальник відділу освіти В.І.Білик. В обговоренні доповіді взяли участь директори ЗНЗ, заступники з навчально-виховної роботи, учителі.

 

14 лютого 2014 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Пірванче відбувся районний семінар-практикум для вчителів математики з теми: „Використання інтерактивних технологій навчання на уроках математики”. На семінарі було відвідано уроки у 5 класі „Множення та ділення десяткових дробів”. Урок був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Учасники семінару відвідали урок у 7 класі „Узагальнення і систематизація знань з теми „Трикутники”. Проведено круглий стіл з питань використання орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти. Головний спеціаліст Ничипорук Т.І. проаналізувала підсумки проведення окружних, районних олімпіад, участь в обласних олімпіадах; звернула увагу на програму ЗНО-2014 з математики; ознайомила з ходом реєстрації випускників шкіл на ЗНО-2014; зробила аналіз проведення моніторингу знань учнів за початкову і базову освіту.

 

Матеріали для директорів шкіл по техніці безпеки.

На виконання спільного наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 10.10.2013 №540/94-0 „Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році” 13 лютого 2014 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови ЗНЗ району за участю методистів ЛРЦОЯО А.А.Юрченко і Роберта Хартігана (Ірландія) та видавництва „Пірсон Едюкейшен” та тему: „Інноваційні підходи та методи викладання англійської мови у розрізі підготовки доскладання тесту ЗНО з англійської мови. З вступним словом до учасників семінару звернулася методист відділу освіти Н.С.Посполітак. В кінці семінару консультант з навчальної літератури компанії Dinternal Book (м.Львів) провів розіграш призів для вчителів англійської мови.

  

З метою гідного вшанування у 2014 році 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка відділ освіти Горохівської райдержадміністрації проводить у ЗНЗ району ряд заходів: літературно-мистецькі та наукові конференції, круглі столи „Вшануємо Кобзаря”; виставки фото- та архівних документів, присвячених історії життя та діяльності Т.Г.Шевченка; літературний конкурс „У слові праведнім, у славі віковій”. Конкурс проводиться у 3-х номінаціях: дослідницька робота (об’єкт дослідження – публіцистика Т.Г.Шевченка) та літературна творчість (вірш, нарис, есе), малюнок. Учні району є активними учасниками Всеукраїнських конкурсів. Учень НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів Піх Дмитро став переможцем обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу „Розкрилля душі” і буде представляти наш район на Всеукраїнському конкурсі у м.Києві. Троє учнів району стали призерами ІІІ етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Це учень ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевичівка Подмовський Андрій у номінації „Історія України та державотворення”, та Дмитрук Роман і Піх Дмитро (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів) у номінації „Література”. На даний час у ЗНЗ району проходить конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка, підсумки якого будуть підведені 18 лютого 2014 року на районному конкурсі читців поезії.

21-31 січня 2014 року відбулися спортивні зональні та фінальні змагання за програмою ХІІІ Спортивних ігор школярів району по волейболу серед юнаків та дівчат шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. Перше місце серед дівчат шкіл І-ІІ ступеня зайняла команда ЗОШ с.Рачин, друге – с.Ржищів, третє – с.Зелене. Серед юнаків шкіл І-ІІ ступеня перемогу святкували учні ЗОШ с.Рачин, друге місце за юнаками із ЗОШ с.Мирків, третє – за командою із ЗОШ с.Зелене. Перше місце серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. святкували учениці ЗОШ с.Шклинь, друге – ЗОШ с.Мерва, третє – ЗОШ с.Бужани. Серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. чемпіонами району 2013/2014 н.р стали учні с.Мирне, друге місце – за юнаками  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь, третє місце у напруженій боротьбі вибороли юнаки ЗОШ с.Озерці. Команди-переможці нагороджені грамотами відділу освіти. Головний суддя змагань – головний спеціаліст відділу освіти В.М.Юрчук – привітав переможців та відзначив набагато кращий рівень підготовки учнів району до змагань з волейболу.

  

Державна атестація навчальних закладів Горохівського району

Відповідно до Витягу з протоколу спільного засідання Волинської регіональної експертної ради і секції з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти №58 від 26.12.2013 року, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 27.12.2013 року №728 „Про атестацію та ліцензування навчальних закладів області” ВСТАНОВЛЕНО:

високий рівень освітньої діяльності і результативності навчально-виховного процесу та вважати атестованим з відзнакою терміном на 10 років ДНЗ „Ромашка” с.Мерва Горохівського району;

достатній рівень освітньої діяльності й результативності навчально-виховного процесу та вважати атестованим терміном на 10 років ДНЗ „Надія” с.Галичани Горохівського району, Горохівську ДЮСШ „Колос”.

Views: 459 | Added by: Neznayka | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Безкоштовний хостинг uCoz