Неділя, 25.03.2018, 06:34
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Main » 2014 » Жовтень » 30 » жовтень 2014
10:58
жовтень 2014

З 28 по 31 жовтня 2014 року згідно Положення про проведення XV Спортивних ігор школярів району було проведено осінні змагання з міні-футболу серед юнаків шкіл І-ІІ і І-ІІІ ступенів. В зональних змаганнях приймали участь близько 500 юнаків. До фіналу увійшли команди ЗОШ І-ІІ ст. с.Скобелка, с.Мирків, с.Галичани, с.Журавники, с.Гектари, с.Пустомити та ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевичівка, смт.Мар’янівка, с.Перемиль, м.Горохів, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів, які на спортивних майданчиках стадіону „Колос”  та міського парку розігрували першість. Чемпіонами осінніх змагань з міні-футболу серед шкіл І-ІІІ ст. стали юнаки ЗОШ №1 м.Горохів (вч.Манзій А.П.), ІІ місце виборола команда НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (вч.Хамула О.В.), ІІІ місце – ЗОШ смт.Мар’янівка (вч.Куліба С.М.). Першими серед шкіл І-ІІ ст. стали юнаки ЗОШ с.Пустомити (вч.Типа В.М.), ІІ місце – за ЗОШ с.Галичани (вч.Якубчук М.В.), ІІ – ЗОШ с.Мирків (вч.Тичинюк В.А.). Команди нагороджені грамотами та кубками відділу освіти та райдержадміністрації. 

 

29 жовтня на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Сільце відбувся семінар-практикум за запитом класних керівників „Формування позитивної мотивації за здоровий спосіб життя”. Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи ЗОШ І-ІІ ст. с.Сільце з формування в учнів навичок здорового способу життя, відвідали виховний захід. Підлужна О.С. провела круглий стіл, а практичний психолог Лич С.П. -  тренінг „Вибір є завжди у кожного із нас”.

 

28 жовтня на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Скобелка відбувся навчально-практичний семінар для представників ромських громад, заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогів шкіл, у яких навчаються діти ромської національності. У семінарі взяли участь методисти відділу освіти Підлужна О.С., Лич С.П., Грінченко Г.М. на семінарі було розглянуто питання „Активні методи навчання для дорослих. Особливості роботи з ромськими батьками”.  Семінар проводили голова ВОГОЦ „Терен Рома” Логвінюк Т. та  Галій Т., який реалізує соціальну програму „Доступ до навчання вразливих груп населення”.

 

23 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці було проведено засідання семінару-практикуму вчителів природознавства (5 клас) з питань формування природознавчої компетентності учнів через засвоєння системи інтегрованих знань. У рамках семінару його учасники ознайомилися з моделлю сучасного уроку (вчитель Ліхогуб А.В.), відвідали лабораторію малого дослідника (вчитель Феоктистова Т.М.), переглянули презентацію проектів „Калинові мости”, „Опале листя: користь і шкода”. Завідувач РМК Вітинська О.Ф. наголосила на особливостях проведення рубрик програми „Практичні роботи”, „Практичні заняття”, „Дослідницький практикум”, міні-проекти. Вчитель природознавства Ліхогуб А.В. поділилася досвідом проведення спостережень за природою, створення презентацій до уроків природознавства.

 

23 жовтня відбувся семінар класних керівників з питань правового виховання учнів. На семінарі розглянуті питання: „Активні форми роботи з учнями з превентивного виховання”, Конвенція ООН про права дитини.

23 жовтня на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з питань підготовки до олімпіади з програмування. Вчителем інформатики Давидюком В.С. проведено навчання для вчителів інформатики з питань розв'язування олімпіадних задач на програмування. Учні школи Фесюк Петро (8 клас) та Мудрак Андрій (9 клас) презентували розв'язування задач на програмування. Головним спеціалістом відділу освіти Ничипорук Т.І. було звернуто увагу на участь учнів шкіл району в обласній Інтернет-олімпіаді.

 

22 жовтня 2014 року відбувся семінар-практикум „Елементи дослідницької роботи на уроках етики та християнської етики” на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перемиль. Учасники семінару відвідали урок християнської етики в 6 класі на тему: „Вибір цінностей” (вчитель Бляхарчук Н.В.) та тренінгові заняття з етики у 5-6 класах „Людина і родинне коло” (учитель Трикуш О.М.). У роботі семінару брала участь методист відділу освіти Мартинюк Л.В. 

 

21 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підбереззя відбулося засідання клубу „Шкільний психолог” на тему: „Профілактика дезадаптації першокласників”. У засіданні взяли участь психологи району.

21 жовтня був проведений районний семінар вчителів біології з проблем: „Підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу з біології через застосування інноваційних технологій”. Семінар відбувся на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підбереззя. Педагоги відвідали уроки біології в 6 та 9 класах (вчителі Шевчик В.М., Колесник Л.В.), виховний захід „Свято урожаю” (Злотко Г.М.), ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу з біології та досвідом природоохоронної роботи навчального закладу. У рамках круглого столу обговорено питання про особливості викладання біології у 6 класі відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Учасники семінару переконалися в ефективному впливі інноваційних технологій на підвищення якості навчально-виховного процесу з біології. 

21 жовтня 2014 року відбулося засідання проблемного семінару для вчителів української мови та літератури на тему: „Сучасні підходи до організації навчання на уроках української мови та літератури” (заняття І), яке відбулося на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів. Учасники семінару побували на засіданні круглого столу, де розглянули питання „застосування інтерактивних методів навчання на уроках словесності” та відвідали урок в 10 класі по темі: „Складні випадки правопису слів із ненаголошеними голосними” (вчитель Глушко С.П.). Підсумки семінару підвела методист відділу освіти Мартинюк Л.В.

  

15 жовтня 2014 року відбувся майстер-клас на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Горішнє для вчителів світової літератури на тему: „Комунікативно-діяльнісний підхід у формуванні ключових компетентностей учнів на уроках світової літератури”. Учасники семінару опрацювали теоретичне питання „Формування ключових компетентностей учнів на уроках світової літератури з використанням ІКТ” (з досвіду роботи вчителя світової літератури Маслійчук З.А.), відвідали практичне заняття з елементами тренінгу „Моделювання сучасного компетентнісно орієнтованого уроку світової літератури” та переглянули відео-урок  переможця ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2014” Івасюк Н.Д. Методист відділу освіти Дмитрук В.Є. підбила підсумки семінару.

15 жовтня 2014 року відбувся районний навчально-практичний семінар для молодих вчителів молодших класів на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Борочиче на тему: „Становлення молодого вчителя – основа розвитку освіти”. Методист відділу освіти Горохівської РДА  Власюк Н.М. опрацювала з молодими педагогами нормативно-правову документацію відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 №462. Молоді педагоги побували на годині спілкування з елементами тренінгового заняття „Учусь бути сонечком”, педагогічному тренінгу „Я крокую до майстерності”, відвідали позакласний захід з використанням інформаційно-комунікаційних технологій „Я – маленький громадянин”. У роботі семінару брала участь доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук Трачук Т.В.

 

14 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка відбулося заняття школи професійної адаптації молодих вчителів хімії. Головним аспектом у методичній роботі з педагогами цієї категорії є надання реальної, дієвої допомоги вчителям у процесі розвитку їхньої професійної майстерності. Вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка Карплюк В.О., практичний психолог Худоба П.В., завідувач методичним кабінетом Вітинська О.Ф. особливу увагу приділили питанням методики проведення уроку, оснащенню кабінету хімії, іміджу сучасного педагога. З кожного питання були надані рекомендації вчителям для їх практичної реалізації. 

6 жовтня 2014 року у приміщенні  БДЮТ м.Горохів відбулося свято „Ми – нащадки козацької слави”, проведене за ініціативи сектору у справах молоді та спорту, відділу освіти Горохівської райдержадміністрації , клубу „Діалог” БДЮТ м.Горохів. На святі були представники 48-ми Козацьких республік, педагоги-організатори району, бунчужний  О.Сокур, воїни зони АТО (А.Пушкарський, Р.Мужик), ветеран УПА Т.Криштальський, голова Горохівської РДА С.Годлевський, начальник відділу освіти Горохівської райдержадміністрації В.Білик, завідувач відділу молоді та спорту  О.Лавренюк, протоієрей о.Андрій. Прозвучали музичні номери від гурту „Щедрик” (кер.Л.Гетьманчук) та ансамблю „Домісольки” (кер.С.Мороз). 

9 жовтня 2014 року відбулася нарада із керівниками загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. На нараду виносилися питання: про стан готовності навчальних закладів до нового навчального року, про підсумки проведення ЗНО у 2014 році, про забезпечення підручниками та навчальною літературою шкіл району, про стан готовності навчальних закладів до опалювального сезону та про підсумки проведення ДПА у 2014 році. У роботі наради брав участь голова Горохівської РДА С.С.Годлевський.

2 жовтня 2014 року у  районному Будинку Просвіти відбулися урочистості з нагоди Дня Учителя. З вітальною адресою до освітян району звернувся начальник відділу освіти В.І.Білик. Слова вітання звучали від голови райдержадміністрації С.С.Годлевського, голови районної ради Л.О.Андрійчука, голови профспілки працівників освіти і науки Є.В.Карп’як. Кращих педагогів району було відзначено грамотами та грошовою винагородою. Народний аматорський хор „Освітянка”,  педагогічні та учнівські колективи району подарували приємні хвилини відпочинку.

   

Views: 355 | Added by: Neznayka | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Безкоштовний хостинг uCoz