Неділя, 20.08.2017, 20:19
Відділ освіти, молоді та спорту
Горохівської райдержадміністрації
Волинської області
45700 місто Горохів, вулиця Шевченка, 15. Телефон приймальної: 0(3379)21391. Телефон/факс: 0(3379)22672. Е-mail: gor-osvita@ukr.net
Головна Реєстрація Логін
Welcome, Гість · RSS
Меню сайту
Архів новин
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Новини

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році.

На Волині стартує фінальний етап конкурсу дитячої творчості  «Яскраві діти України»

28 червня 2017 року на Волині відбудеться фінальний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців і виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

З 8 по 11 червня в кожному місті та районі Волинської області відбулися відбіркові етапи конкурсу, в яких взяло участь понад 350 обдарованих, талановитих юних волинян.

У фіналі за перемогу змагатимуться 24 учасники у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-12, 13-14 років. Кожен учасник продемонструє свій хист в різноманітних жанрах співу та представить своє місто, район.

Засновники та організатори конкурсу – творче об’єднання The Bright Children of Ukraine. Захід відбудеться під патронатом Волинської обласної державної адміністрації.

Запрошуємо підтримати своїх представників від району (міста). Гала-концерт відбудеться у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка 28 червня 2017 року о 13.00 год. Вхід вільний.

23 травня 2017 року 216 випускників шкіл району здавали ДПА-ЗНО – української мови у пунктах тестування м.Луцька (ЗОШ №№22, 23, 21, 25, 26, 18, 9). Учням до місця тестування організовано підвіз 10-ма шкільними автобусами.

23 травня 2017 року відбувся семінар-нарада з питань літнього відпочинку дітей. У семінарі брали участь і виступили: О.В.Худзик, начальник відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства; Озірська Л.Р., головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби; Н.Ю.Горщар, заввідділенням санітарно-гігієнічних досліджень; В.О.Ошуркевич та О.С.Підлужна, методисти відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА; О.А.Холодзьон, головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА. На семінарі-нараді обговорили питання про створення умов для літнього відпочинку дітей, безпеки  їх життєдіяльності, дотримання санітарно-гігієнічних вимог до роботи таборів з денним перебуванням.  

16 травня 2017 року відбулась нарада-семінар із заступниками директорів з навчально-виховної роботи з питань підготовки до підвозу дітей на ЗНО-2017 до м.Луцьк.

28 квітня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевичівка відбувся семінар-практикум для вчителів математики на тему: „Впровадження інноваційних форм і методів навчання математики як ефективного засобу формування ключових компетентностей учнів”. Учитель математики Ковальчук І.П. поділилась досвідом роботи з даного питання. Учасники семінару відвідали урок геометрії у 8 класі „Розв’язування задач на обчислення стаціонарних многокутників”. Мазурок Т.Х., учитель математики, учитель-методист, ознайомила з поєднанням традиційних методів навчання з сучасними педагогічними технологіями.

 

24 квітня 2017 року відбувся обласний семінар-нарада „Сучасні тенденції формування змісту системи виховної роботи у навчальних закладах”. Із вступним словом виступила головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  Малащук О.Г. Презентацію досвіду роботи „Навчально-виховний простір шкіл району як оптимальний ресурс життєтворчості особистості” представив Білик В.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА. Із системою правовиховної роботи у районі ознайомила методист райметодкабінету Підлужна О.С. У роботі наради взяли участь і виступили Остапович І.П., начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Волинській області, майор поліції; Панчук В.Є., директор Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді; Жабченко О.Б., провідний фахівець обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Як проводиться превентивне виховання в позашкільному закладі у контексті нової соціокультурної діяльності, поділилась досвідом директор БДЮТ м.Горохів Сов’як С.І. Семінар продовжився на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів. Учасників семінару ознайомили із досвідом роботи з даного питання директор Зінчук В.В. та заступник з виховної роботи Бойко Л.О. Підсумок семінару підвела головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  Малащук О.Г.

Методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації спільно із кафедрою педагогіки і психології Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 19 квітня 2017 року було проведено районну науково-практичну конференцію «Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського в освітньому середовищі». Перед початком роботи присутні ознайомилися з виставкою наукової та навчально-методичної літератури «Творчі сходинки педагогів Горохівщини». З вітальним словом до учасників конференції звернулася О. Ф. Вітинська, завідувач районного методичного кабінету. А.М.Луцюк, завідувач кафедри педагогіки і психології ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, виступив із доповіддю «В. О. Сухомлинський про освітнє середовище та педмайстерність учителя». З досвідом роботи щодо використання спадщини педагога-новатора ознайомили: Г. С. Долонська, директор ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сенкевичівка; Р. М. Зелінська, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль; О. А. Ковальчук, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Брани; О. І. Холонівець, вихователь ДНЗ «Берізка» с. Борочиче; О. П. Пальчук, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерці; Г. З. Майко, вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Журавники. Окремі педагогічні працівники району були відзначені дипломами управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА за активну участь у XXI обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», змістовні напрацювання з упровадження сучасних інноваційних педагогічних, виробничих та інформаційних технологій у навчально-виховний процес.

 

11 квітня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Галичани відбувся районний семінар для вчителів християнської етики на тему: „Формування креативно-пізнавальної діяльності школярів на уроках християнської етики”. Досвідом роботи з даного питання з учасниками семінару поділилася учитель християнської етики О.Я.Шкалуба. Педагоги відвідали урок у 7 класі на тему: "Христос - дорога, правда і життя" і позакласний захід з учнями початкових класів "Возвеличуємо Христове Воскресіння". Підсумки семінару підвела методист відділу освіти, молоді та спорту Л.В.Мартинюк.

  

Заступники директорів з навчально-виховної роботи 6 квітня 2017 року взяли участь у семінарі «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами», який проводився на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь, закладу, в якому нагромаджено чималий досвід роботи з цієї актуальної проблеми. На ключових питаннях семінару – соціалізації дітей з особливими потребами через інклюзивну освіту - акцентували увагу Лич С. П., завідувач районною ПМПК, Наквацька Ж. В., практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Мар’янівка, Янюк Т. Г., учитель-логопед ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Горохів. Досвідом роботи з зазначеної проблеми ділилися керівники ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шклинь М. В. Долонська та А. Ф. Грищук. У рамках семінару: методичний вернісаж ( Юхимчук Ж. І., ЗОШ І-ІІ ст. с. Мирків; Балик О. В., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підбереззя; Романюк Н. Є., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шклинь), корекційно- розвиткове заняття (практичний психолог Шишка М. В.); фрагмент уроку зарубіжної літератури (вчитель Смаль Л. В.); засідання консультативно-педагогічної групи (заступник директора з навчально-виховної роботи Грищук А. Ф.); урок доброти (заступник директора з виховної роботи Голашевська Т. М.). У роботі семінару взяли участь завідувач РМК Вітинська О. Ф. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Ничипорук Т. І.

 

5 квітня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Ощів відбулося заняття майстер-класу вчителя зарубіжної літератури Новосад Наталії Володимирівни з проблеми „Створення фанфіків як засіб розвитку творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури”. Присутні вчителі шкіл району ознайомилися з досвідом роботи вч.Новосад Н.В. з даного питання та побували на віртуальній екскурсії до музею Шерлока Холмса.

 

У Сенкевичівській загальноосвітній школі-інтернаті 4 квітня 2017 року відбулося методичне об’єднання практичних психологів „Дитина у конфліктному середовищі. Актуальні проблеми психолого-педагогічної практики, способи запобігання та корекції”. Практичним психологом школи Казміруком О.Ф. презентувались напрацювання: „Шкільна медіація як форма влагодження конфліктів та збереження психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу”.

1 квітня 2017 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбулося пробне ЗНО-2017 з української мови та літератури. У пробному тестуванні взяло участь 178 старшокласників шкіл району. Працювало 13 аудиторій, 26 старших інструкторів та інструкторів, 4 чергових. Відповідальним за пункт тестування працював Зінчук В.В., директор школи; заступник відповідального – Бочковський В.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи; відповідальна за ЗНО в окрузі – Ничипорук Т.І., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА.

31 березня 2017 року відбувся заключний концерт художньої самодіяльності учнівських колективів Горохівського району „Веселковий світ дитинства”. У концерті взяли участь 12 вокальних колективів шкіл району, ансамбль сопілкарів, хор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів, танцювальні колективи БДЮТ м.Горохів та Берестечко, оркестр народних інструментів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка, окремі виконавці. Учасників фестивалю привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Білик В.І. і методист обласного центру естетичного виховання Хайба Т.І.

    

Про завершення опалювального сезону 2016/2017 н.р.

З метою підтримки творчої діяльності молодих педагогів,   створення умов для росту їх професійної майстерності, виявлення  талановитих, творчих фахівців,   формування громадського уявлення про сучасного молодого вчителя 28, 29 березня на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Скобелка був проведений перший етап районного конкурсу «Шукаємо молоді педагогічні таланти». Учасники конкурсу:  вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новосілки, Вільхівка, Горішнє, ЗОШ І-ІІ ст. с. Скірче провели творчі уроку, на яких продемонстрували інноваційні форми роботи, свої ідеї і творчі знахідки.

 

З 27 березня по 1 квітня 2017 року учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів Давидюк Олександр брав участь у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у м.Суми, де представляв Волинську область. Керівником команди у складі 4 чоловік був учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів Кулай В.С.

28 березня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Пустомити відбулося методичне об’єднання практичних психологів „Ефективні шляхи взаємодії між учасниками навчально-виховного процесу”. Практичний психолог Л.І.Марковська провела тренінгові заняття для підлітків „Ми обираємо толерантність”, та заняття для батьків з елементами тренінгу „Ефективне спілкування батьків і дітей”.

21 березня 2017 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету був проведений круглий стіл «Професійна майстерність – найвищий рівень педагогічної діяльності вчителя», учасниками якого були педагоги, які атестуються у 2016-2017 навчальному році на присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», звань «старший учитель», «учитель-методист». Учасники круглого столу ділилися досвідом застосування нових технологій навчання й виховання, педагогічних нововведень. 

 

3 березня 2017 року на базі ДНЗ „Казка” м.Горохів було проведено майстер-клас вихователя Голдованської Н.С. на тему „Розвиток творчої особистості дитини через образотворче мистецтво”. З презентацією „Використання інноваційних технологій в образотворчій діяльності” виступила завідувач ДНЗ Гайда І.О. Учасники школи пізнавального росту дошкільнят побували на відкритому занятті „Ебру – диво на воді” та переглянули літературно-музичну композицію „Нам радісно весноньку разом стрічати”. Підсумки семінару провела методист Грінченко Г.М.

   

2 березня 2017 року відбувся семінар педагогів-організаторів з превентивного виховання учнів. На семінарі виступили: в.о.начальника служби у справах дітей Карпук Т.М. „Методичні рекомендації про взаємодію педагогічних працівників навчальних закладів та служби у справах дітей щодо їх соціального захисту”; методист райвомс Підлужна О.С. по питанню „Інтернет-залежність, безпека в Інтернеті”; соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ст. с.Угринів Мешко Н.Є. провела дискусію „Неформальні  молодіжні організації”.

28 лютого 2017 року у ЗОШ І-ІІ ст. с.Скобелка відбувся семінар для вчителів української мови та літератури з проблеми „Розвиток творчих здібностей 5-класників як лінгводидактична проблема”. Досвідом роботи з даного питання поділилась учитель української мови та літератури ЗНЗ, спеціаліст вищої категорії Родзінська І.М. Учасники семінару відвідали урок у 5 класі на тему: „Євген Гуцало. Життя і творчість. Дружба людини з природою (за оповіданням „Лось”)”. Підсумки семінару були проведені методистом Мартинюк Л.В. на круглому столі.

28 лютого 2017 року проведено районний семінар учителів мистецтва у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва. Учитель мистецтва Грицина О.М. провела інтегрований урок у 8 класі та тренінгові заняття „Інноваційна педагогіка”, а також ознайомила присутніх з власним портфоліо. На семінарі виступили по проблемі „Розвиток професійних компетентностей, інноваційної та методичної культури педагога” методист  Підлужна О.С. та заступник директора з навчально-виховної роботи Токарська Ж.О.

 

Створення заявки на документи у програмі "Курс. Школа".

28 лютого 2017 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів  відбулося засідання школи професійної адаптації молодих та малодосвідчених практичних психологів і соціальних педагогів.

Щодо вільного використання матеріалів веб-сайтів органів державної влади.

10 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче відбувся проблемний семінар-практикум для вчителів математики „Впровадження інноваційних форм і методів навчання математики як ефективного засобу формування ключових компетентностей учнів”. Досвідом роботи поділились вчителі математики школи Тимощук Г.А. та Швейгер М.К. Дирекцією школи було організовано екскурсії на підприємства села: ПП „Пода-Волинь”, ТзОВ „Волинь-зерно-продукт”.

  

9 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Угринів відбувся проблемний семінар-практикум з впровадження інноваційних форм і методів навчання інформатики. Досвідом роботи поділивсь вчитель інформатики Вовк Б.Б. Методистом-психологом відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Лич С.П. проведено заняття з учнями з питань комп'ютерної залежності.

7 лютого 2017 року на базі ЗОШ ІІІ ст. с.Угринів відбулося засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів „Роль соціального педагога в освітньому середовищі”.

4-5 лютого 2017 року відбулась обласна олімпіада з інформатики (програмування). Призерами олімпіади стали: Антонюк Дмитро, 11 кл. – І місце, Ярема Володимир, 10 кл. – ІІ місце, Вавринюк Максим, 8 кл. – ІІ місце, Пасічник Іван, 8 кл. – ІІІ місце з НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (вч.Давидюк В.С.); Шевчук Віталій, 11 кл. – ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підбереззя, вч.Тисько В.В.), Давидюк Олександр, 11 кл. – ІІІ місце, Войтович Олександр, 11 кл. - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів, вч.Кулай В.С.). Вітаємо переможців!

2 лютого 2017 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів відбувся інструктивно-методичний семінар „Про особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році”. Головний спеціаліст Ничипорук Т.І. ознайомила заступників директорів з НВР  з порядком реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО-2017; про проведення пробного ЗНО; про реєстрацію окремих категорій осіб (з особливими освітніми потребами).

1 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів та практичних психологів „Психолого-педагогічні аспекти формування мотивації загальнолюдських цінностей”. Соціальний педагог П.В.Худоба презентував інтегроване заняття  з лідерами учнівського колективу „Добро проростає добром” та методичне об’єднання класних керівників „Спільний пошук шляхів до гармонізації взаємин у шкільному колективі”.

  

1 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Ощів відбулося заняття майстер-класу вчителя зарубіжної літератури Новосад Наталії Володимирівни з проблеми „Візуалізація навчання як засіб розвитку учнівської компетенції на уроках зарубіжної літератури”. Наталія Володимирівна поділилася з присутніми досвідом роботи з питань методики використання кіно-, відео- та анімаційних фільмів на уроках зарубіжної літератури. Учителі шкіл району переглянули фрагменти уроків, на яких застосовується дана методика та ознайомилися з сучасною формою роботи буктрейлером. Присутні на семінарі обмінялися думками щодо порушення проблеми.

 

В рамках XVIІ Спортивних ігор школярів району відділом освіти, молоді та спорту Горохівської РДА з 20 по 27 січня проведено районні змагання по волейболу серед юнаків та дівчат шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. В зональних змаганнях прийняли участь 53 команди, близько 550 учасників. Перемогу серед шкіл І-ІІ ст. святкували дівчата ЗОШ с.Рачин (вч.М.П’ясецький), ІІ місце – ЗОШ с.Пустомити (вч.В.Типа), ІІІ – ЗОШ с.Пірванче (вч.І.Симчук). Чемпіонами даних спортивних змагань серед ЗОШ І-ІІІ ст. стали дівчата ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь (вч.В.Лац). ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мирне (вч. В.Литвинюк), ІІІ –  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бужани (вч.М.Зейлик). Серед юнаків шкіл І-ІІ ступеня переможцями стали юнаки ЗОШ с.Пустомити (вч.В.Типа), ІІ місце – ЗОШ с.Рачин (вч.М.П’ясецький), ІІІ – ЗОШ с.Галичани (вч.М.Якубчук). Чемпіонами  району серед шкіл І-ІІІ ступеня стали учні ЗОШ с.Мирне (вч.В.Литвинюк), ІІ місце – НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів  (вч.О.Солоненко та О.Хамула), ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бужани (вч.М.Зейлик). Головний суддя змагань – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту В.Юрчук – відмітив добру підготовку учнів до змагань та покращення спортивно-масової роботи в школах з даного виду спорту.

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос» в спортивному залі Горохівської КДЮСШ ім.О.Баламута відбувся новорічний турнір з волейболу серед вихованок спортивних шкіл, а також учениць ЗОШ І-ІІ ступеня с.Пустомити, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Мирне. Всього у турнірі взяли участь 4 команди дівчат. Турнір відкрили головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту О.Лавренюк, голова районної організації ВФСТ «Колос» Г.Прик та головний суддя цього турніру В.Лац. Всі учасниці змагань показали свою чарівність, гнучкість, впертість і продемонстрували неабияке бажання бути найкращими. Змагання проходили по коловій системі. За підсумками змагань, бронзовими призерами стали волейболістки ДЮСШ «Колос» с.Шклинь-ІІ,  срібними - ЗОШ с.Пустомити (вчитель фізичного виховання Віталій Типа) і почесне перше місце посіла команда ДЮСШ «Колос» с.Шклинь-І, на чолі з тренером-викладачем ДЮСШ «Колос» Валерієм Лацом. Команди-учасниці нагороджені дипломами начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Білика, голови районної організації  ВФСТ «Колос» Г.Прик та солодкими подарунками. Вітаємо переможців та призерів змагань! Нагадаємо, що збірна команда дівчат з волейболу посіла 4 місце в обласній спартакіаді за програмою «Волинь спортивна-2016» серед 12 команд з міст та районів області.

 

21-22 грудня 2016 року в районі було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинська Мала Академія Наук України. У Конкурсі взяли участь 27 юних науковців, що представляли роботу 8-ми відділень і 17-ти секцій. Район в області будуть представляти 10 слухачів. Результати районного конкурсу-захисту засвідчили високий та достатній рівень знань учасників. Більшість учнів виявили глибоке розуміння законів, теорій, мовних явищ.

 

 

20 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бужани відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему „Формування комунікативних компетенцій на уроках української словесності”. Презентацію з досвіду роботи над проблемою зробила вчитель Лівик Л.В. Учасники семінару відвідали уроки у 9 класі (урок розвитку зв’язного мовлення „Мовленнєвий етикет школяра” – вч.Стрільчук Г.М.) та у 5 класі („Пряма мова. Діалог. Розділові знаки при прямій мові та діалозі. Тренувальні вправи” – вч.Маєвська Р.М.). Підсумки семінару підвела методист відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА  Мартинюк Л.В.

 

В рамках XVIІ Спортивних ігор школярів району відділом освіти, молоді та спорту Горохівської РДА з 22 листопада по 16 грудня проведено районні змагання по баскетболу серед юнаків та дівчат шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. В зональних змаганнях прийняли участь 53 команди, близько 550 учасників. Перемогу серед шкіл І-ІІ ст. святкували юнаки ЗОШ с.Галичани (вч.М.Якубчук), ІІ місце – ЗОШ с.Пустомити (вч.В.Типа), ІІІ – ЗОШ с.Пірванче (вч.І.Симчук). Чемпіонами даних спортивних змагань серед ЗОШ І-ІІІ ст. стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів (вч.А.Манзій). ІІ місце – НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (вч.О.Хамула), ІІІ – юнаки ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва (вч.І.Петрик та О.Гримайло). Серед дівчат шкіл І-ІІ ступеня переможцями стали дівчата ЗОШ с.Скобелка (вч.Р.Касько), ІІ місце – ЗОШ с.Галичани (вч.М.Якубчук), ІІІ – ЗОШ с.Сільце (вч.О.Карпевич). Чемпіонками  району серед шкіл І-ІІІ ступеня стали учениці ЗОШ с.Мерва (вч.І.Петрик та О.Гримайло), ІІ місце – ЗОШ с.Шклинь (вч.В.Лац), ІІІ – НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів (вч.О.Хамула). Головний суддя змагань – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту В.Юрчук – відмітив добру підготовку учнів до змагань та покращення спортивно-масової роботи в школах з даного виду спорту.

 

15 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів було проведено апробацію тестових завдань ЗНО з української мови та хімії.  Проводив апробацію методист  центру ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО  Кутовий Роман Сергійович. Участь в апробації приймали учні 11 класу даної школи.

 

14 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Мар’янівка відбувся проблемний семінар вчителів зарубіжної літератури „Формування та розвиток комунікативно-мовленнєвої компетенції учнів на уроках зарубіжної літератури засобами проблемного навчання”. Досвідом своєї роботи з присутніми вчителями шкіл району поділилася вчитель зарубіжної літератури Романюк Наталія Олександрівна.  Учасники семінару побували на уроці в 6 класі „Подорож Спруджа в Ніздвяну ніч, причини його духовного переродження”. Підсумки семінару підвела методист відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Дмитрук В.Є.

 

14 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Борочиче відбувся семінар для директорів шкіл ЗНЗ району, який проводився у формі веб-квесту. Семінар відкрив начальник відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА  В.І.Білик. Освітянську роботу педколективу школи представили директор навчального закладу Калахан М.С. та заступник із навчально-виховної роботи Городь Е.М. Досить цікавим і пізнавальним був калейдоскоп творчих знахідок майстрів-педагогів (майстер-клас по темі: „Використання ІКТ як засіб підвищення якості навчальних досягнень учнів. Електронно-освітня платформа ХХІ століття. Інноваційне занурення у Яклас”, проект „Розвиток дитини”), які провели Вілюк С.М., Васюренко О.М., Богонос М.А., Новосад О.М., Смаль Л.Я., Круль П.О. Захист кейса виховної роботи та методичний колаж представила: заступник директора із виховної роботи Вілюк С.М. Учасники семінару відвідали змістовний виховних захід – літературно-музичну композицію  „Золоте серце вчителя” (кер.Шевчук Ж.В., Вілюк С.М., Собець Ж.А.). Підсумки семінару підвели В.І.Білик та О.Ф.Вітинська.

  

 

14 грудня 2016 року у БДЮТ м.Горохів відбувся ра

Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Безкоштовний хостинг uCoz